Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – ważna zatem stwierdzić po powracających trendach. Desenie, kolory, kształty i style. Co pewien chwila możemy zapisać to także na sposobach, jak natomiast na ulicach. Modne i zapomniane rozwiązania modowe stają się znów modne i chętnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które już powracają, natomiast były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo modne było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była obecnie czerń w parze ze jasnymi bądź srebrnymi cekinami. Ta moda powraca – nie jedynie na ubraniach. Coraz powszechnie wykorzystuje się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy byciu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one montowane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe wykorzystują ten przedmiot oraz układają spośród jego skorzystaniem baleriny, mokasyny, lecz i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który znacznie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten zabieg pojawia się coraz częściej na jezdniach dodatkowo w garderobach gwiazd. Są różne współczesne grupy tych pantofelków. Są znane, lecz jeszcze na niebotycznym obcasie. Współcześni projektanci obuwia odświeżają ten model, łącząc klasykę a technologię tworzą idealne prace i style. W trafny rozwiązanie nawiązują do dawnych czasów, ale również uaktualniają dawne trendy nadając im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, warto nie tylko dochodzić do dawnych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie interesować się łącząc różne odcienie oraz wypracowując swój, sam sposób ubierania. Krótka fryzura, szeroka plus dostępna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszystkie składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów oraz środków na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do drugiej stylistyki nadadzą Twojej prac wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *